Fokus Labe

Logo pro pekárnu Houska. Název a grafika.

Aneb „Naše pečivo je čerstvé, dnes ráno upečené
v rukodělné pekárně HOUSKA“

kategorie
kreativita / grafika / copywriting / produkce
klient

Ukázky práce

KREATIVITA – COPYWRITING & GRAFIKA | PRODUKCE | REKLAMA

reference – komentáře:

Je to člověk, který neotřele, kreativně, citlivě a promyšleně přistoupil i k tak těžkému tématu jako je schizofrenie, kterou prostřednictvím malého Roberta, jehož všichni po chvilce milují, přiblížil dětem na prvním stupni základních škol. Někdy je čas jeho nepřítel, ale spolupráce s Modrým Petrem vás nezklame.

PhDr. Lenka Krbcová Mašínová, klinický psycholog, psychoterapeut, předsedkyně Fokus Labe, ředitelka Centra komunitní práce Ústí nad Labem, Fokus Labe, Centrum komunitní práce Ústí nad Labem

NAPADÁ VÁS, V ČEM BYCHOM SI MOHLI ROZUMĚT?
NEBO NĚČEMU NEROZUMÍTE?

ZAVOLEJTE. NAPIŠTE.
UVIDÍTE, ŽE SPOLEČNĚ TO NAJDEME.

Jasně, že můžete mít dojem, že je všechno v pořádku. To je skvělé. Pokud nemáte sníženou rozlišovací schopnost, samozřejmě.
Nebo si říkáte, že by to mohlo být lepší, ale nevíte přesně co a hlavně jak na to. Nebo vám radí kamarádi, ať už u piva, nebo ve fitku, žena nebo sekretářka …
Nebo jen takový ten pocit někde mimo rozum, no znáte to. Zavolejte nebo napište. Třeba zjistíte, že podobné pocity nemáte sami a taky, že se s tím něco dá dělat.
Jasně, pořád se bavíme o textech, grafice, webech, billboardových kampaních nebo i pitomých reklamních propiskách, ze kterých nevystřelují pérka, či obyčejných vizitkách, které ovšem nejsou z kopírkárny odnaproti.
Život je krásný. Tak ať to je víc vidět.

Kontaktujte mě