ABS JETS

Výroční zpráva ABS JETS – copywriting.

„Petr připravil text zprávy, která popisuje dramatický rok 2020 jedné československé firmy se zcela nevšedním zaměřením – privátní letectví. Z ustrnule nudné businessové výroční zprávy tak vznikl čtivý deník naší společnosti.“

kategorie
copywriting
klient
ABS JETS ANNUAL REPORT – Výroční zpráva 2020

Ukázky práce

KREATIVITA – COPYWRITING & GRAFIKA | PRODUKCE | REKLAMA

reference – komentáře:

Petra jsem vygooglila. A povedlo se! Hned po první emailové výměně mi bylo jasné, že to bude právě Petr, kdo pro nás letos (2021) napíše výroční zprávu. Ač kreativec – nekonečná studna nápadů a hlubokých myšlenek – Petr přehodil výhybku a připravil text zprávy, která popisuje dramatický rok 2020 jedné československé firmy se zcela nevšedním zaměřením – privátní letectví. Z ustrnule nudné businessové výroční zprávy tak vznikl čtivý deník naší společnosti.

Díky Petře za Vaše nasazení a přeji Vám mnoho dalších neobyčejných projektů a klientů.

Markéta Janatová | Sales & Marketing Manager, ABS Jets, a.s., ABS JETS

NAPADÁ VÁS, V ČEM BYCHOM SI MOHLI ROZUMĚT?
NEBO NĚČEMU NEROZUMÍTE?

ZAVOLEJTE. NAPIŠTE.
UVIDÍTE, ŽE SPOLEČNĚ TO NAJDEME.

Jasně, že můžete mít dojem, že je všechno v pořádku. To je skvělé. Pokud nemáte sníženou rozlišovací schopnost, samozřejmě.
Nebo si říkáte, že by to mohlo být lepší, ale nevíte přesně co a hlavně jak na to. Nebo vám radí kamarádi, ať už u piva, nebo ve fitku, žena nebo sekretářka …
Nebo jen takový ten pocit někde mimo rozum, no znáte to. Zavolejte nebo napište. Třeba zjistíte, že podobné pocity nemáte sami a taky, že se s tím něco dá dělat.
Jasně, pořád se bavíme o textech, grafice, webech, billboardových kampaních nebo i pitomých reklamních propiskách, ze kterých nevystřelují pérka, či obyčejných vizitkách, které ovšem nejsou z kopírkárny odnaproti.
Život je krásný. Tak ať to je víc vidět.

Kontaktujte mě