CKP publikace

Obálky výroček z dob, kdy se ještě tisklo Pantonkami, takže příprava byla Magenta a Key pláty a bral se recykl, protože příroda a taky jiné DPH. Teď už je to jinak, všichni mají digitál a tisknou na igelit plnobarevné nádhery.

Potěší, když na konferenci sociálních služeb EU významný vážený seriózní pan doktor autorita ocení vtip kresby, která tak trochu shazuje celou tu vážnost a nedotknutelnost konferenčních stolků.

A když se rozchechtá suchohumorný anglický docent s tím, že jako na kresbě na obálce se takhle zhroucený pod židlí při implementaci evaluačních procesů cítí on sám, smějete se taky.

O přeshraniční spolupráci ani nemluvě, bratwurst sicher.

kategorie
kreativita / grafika / sazba
klient
CKP publikace

Ukázky práce

KREATIVITA – COPYWRITING & GRAFIKA | PRODUKCE | REKLAMA

NAPADÁ VÁS, V ČEM BYCHOM SI MOHLI ROZUMĚT?
NEBO NĚČEMU NEROZUMÍTE?

ZAVOLEJTE. NAPIŠTE.
UVIDÍTE, ŽE SPOLEČNĚ TO NAJDEME.

Jasně, že můžete mít dojem, že je všechno v pořádku. To je skvělé. Pokud nemáte sníženou rozlišovací schopnost, samozřejmě.
Nebo si říkáte, že by to mohlo být lepší, ale nevíte přesně co a hlavně jak na to. Nebo vám radí kamarádi, ať už u piva, nebo ve fitku, žena nebo sekretářka …
Nebo jen takový ten pocit někde mimo rozum, no znáte to. Zavolejte nebo napište. Třeba zjistíte, že podobné pocity nemáte sami a taky, že se s tím něco dá dělat.
Jasně, pořád se bavíme o textech, grafice, webech, billboardových kampaních nebo i pitomých reklamních propiskách, ze kterých nevystřelují pérka, či obyčejných vizitkách, které ovšem nejsou z kopírkárny odnaproti.
Život je krásný. Tak ať to je víc vidět.

Kontaktujte mě